Jídelní lístek

ZŠ a MŠ DLOUHÁ VES

6.5.- 10.5. 2024

JÍDELNÍ LÍSTEK

JÍDELNÍ LÍSTEK JE DOPLNĚN O MOŽNÉ ALERGENY- ČÍSLA V ZÁVORCE. VYSVĚTLIVKY K ALERGENŮM OBSAHUJE SOUBOR ALERGENY NA  VÝVĚSCE.

PONDĚLÍ:

PŘESNÍDÁVKA: Chléb s pom.z červené čočky, rajče, bílá káva                (1,7,  )

OBĚD: Polévka koprová                    (1,7,3,    )

Kuřecí kousky po srbsku, bulgur, led.salát, ml.nápoj           (1,      )

SVAČINA:Kaiserka s pom.ze strouhaného sýra, okurka,  ov.čaj                (1,7,6,11,  )

ÚTERÝ:

PŘESNÍDÁVKA: Chléb s medovým máslem, banán, vanilkové mléko       (1,7,    )

OBĚD: Polévka hov.s celestýnskými nudlemi                (7,1,3,9,  )

Vepř.maso v mrkvi, brambor, banán,  čaj se sir.                             (1,  )

SVAČINA: Špaldový rohlík s lučinou, ředkvičky, čaj se sirupem            (1,7,11, )

STŘEDA:

PŘESNÍDÁVKA:                         (      )

OBĚD:Polévka                             (      )

(      )

SVAČINA:                                (      )

ČTVRTEK:

PŘESNÍDÁVKA: Loupák, jablko, čaj se sir.                         (1,7,3,   )

OBĚD: Polévka bramborová se sýrem        (7,9,1,    )

Tenký párek, hrachová kaše, salát z bílého zelí,  čaj ov.          (1,3,12, )

SVAČINA: Vícezrnná houska s pom.vaječnou, okurka, mléko   (1,7,3,9,   )

PÁTEK:

PŘESNÍDÁVKA :Rohlík s pom.cizrnovou, rajče, kakao              (1,7,   )

OBĚD: Polévka zeleninová s krupicovými noky          (7,3,9,1,   )

Rybí filé na paprice s česnekem, bramb. kaše, okurkový salát, čaj ov.      (1,7,4,   )

SVAČINA: Houska tmavá, jablečné pyré,  čaj se sir.                           (1,6,7,11,   )

Strávníkům je denně k pokrmu nabízena čerstvá voda.

Změna jídelního lístku a alergenů je vyhrazena.

Vedoucí školní jídelny: Klementová Zdeňka

DOBROU CHUŤ.

STRAVA JE URČENA K OKAMŽITÉ SPOTŘEBĚ.