Jídelní lístek

ZŠ a MŠ DLOUHÁ VES

14.10. – 18.10. 2024

JÍDELNÍ LÍSTEK

JÍDELNÍ LÍSTEK JE DOPLNĚN O MOŽNÉ ALERGENY- ČÍSLA V ZÁVORCE. VYSVĚTLIVKY K ALERGENŮM OBSAHUJE SOUBOR ALERGENY NA  VÝVĚSCE.

PONDĚLÍ:

PŘESNÍDÁVKA: Chléb s pom.sýrovou, rajče, mléko           (1,7,    )

OBĚD: Polévka drůbeží jemná       (1,7,9,    )

Kuřecí kousky po srbsku, jasmínová rýže, broskvový kompot, ov.čaj          (7,1,  )

SVAČINA: Rustikální pečivo s pom.z tuňáka s lučinou, banán,  ov.čaj     (1,7,4,    )

ÚTERÝ:

PŘESNÍDÁVKA: Chléb s pom.mrkvovou s tvarohem, kakao         (1,7,    )

OBĚD: Polévka kapustová                     (7,1,    )

Zahradnická sekaná, bramborová kaše, okurk.salát, mošt hruškový            (1,3, )

SVAČINA: Šum.rohlík s máslem, džem, jablko, čaj s sirupem   (1,7,6,11, )

STŘEDA:

PŘESNÍDÁVKA: Špaldová kaše, banán, čaj s citr.                                            (7,1,     )

OBĚD: Polévka hov.s těstovinami     (1,7,3,9,  )

Španělský ptáček, houskový knedlík, jogurt, ml.nápoj                   (1,3,7,   )

SVAČINA: Houska s pom.máslem, hroznové víno, mléko, čaj s citr.       (1,7,     )

ČTVRTEK:

PŘESNÍDÁVKA: Tmavý chléb obložený, vanil.mléko                     ,   (1,7,   )

OBĚD: Polévka zeleninová s drožďovými knedlíčky                    (1,7,9,3,  )

Tatranská pečeně, op.brambor, led.salát, ov.čaj               (7,    )

SVAČINA: Jablkové řezy, banán, ov.čaj                      (1,7,3,     )

PÁTEK:

PŘESNÍDÁVKA: Rohlík, čok.puding, mandarinka, čaj se sir.                (1,7,      )

OBĚD: Polévka česneková          (9,7,   )

Vařené vejce, čočka na kyselo, zelný salát s mrkví, moučník ,čaj se sir.      (1,7,3,  )

SVAČINA: Vícezrnné pečivo s máslem, paprika, mléko            (1,7,6,  )

Změna jídelního lístku a alergenů vyhrazena.

Vedoucí školní jídelny: Klementová Zdeňka

Strávníkům je denně k pokrmu nabízena čerstvá voda.

DOBROU CHUŤ.

STRAVA JE URČENA K OKAMŽITÉ SPOTŘEBĚ.